Zupa

dziennik zadaniowy projektu badawczego

Moje nudle w Domu

Na danie ryż z warzywami curry oraz tego typu potrawy mówię purre. Bardzo dobra w smaku potrawa łatwa i sZybka w przyrządzeniu która błyskawicznie zaspokoi nasz głód i kubki smakowe :) idealnie doprawiona czuć i widać drobne warzywa. Nie jest zbyt mocno pikantna jak by się mogło wydawać. Te danie należy do moich ulubionych i jest regularnie w mojej kuchni. Jem je średnio dwa razy w tygodniu w pracy . Kiedy je zalewam unosi się smakowita won i robię smaka znajomym.

Na Nuddle zahle wanna wrzatkiem z kolei movie “zupka chinska” jakoś tak się utarło od reklamy Vifon i masz wsYstko w zupie :)) Vifon kurczak złoty o smaku łagodnym przypomina mi polski rosół rozgrzewa ma znakomity smak kurczaka i barwę rosołu. Ma miękki długi makaron posiada laur konsumenta co bardzo ważne. Zupkibte kupuje celowo na zakupach planuje ich zakup, Poprostu mi smakują nie przeszkadza mi ich cena. Po zjedzeniu czuje przyjemność i sytość .

Jesli chodzi o knorr nuddle to moj ulubiony smak to ser w ziołach- idealnie przyprawiona zupa serowa wyczuwalne zioła- czosnek, tymianek i bazylia. Sprawdza się zimowa pora a jej smak jest obłędny . Cena przystępna  dla każdego a przygotowanie nie zajmuje więcej jak 5 min. Kto zasmakuje nie pożałuje według mojej oceny.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2022 Zupa - y&lovers

Pomoc techniczna: kliknij tutaj!